Reference

Uvádíme zde vybrané minulé i současné projekty, kde jsme v určitém rozsahu vedli reklamní kampaně, optimalizovali webové stránky, spravovali reklamu na Facebooku či jinak se podíleli na online marketingu daných firem a konzultací.

Appkee.cz – Nejvíce nadějná firma na tvorbu mobilních aplikací v České republice. Optimalizovali jsme webové stránky a vedli malou reklamní kampaň na Google Ads (SEO + PPC).

Notifee.cz – Nový projekt na webové notifikace a push up upomínek. Optimalizovali jsme webové stránky (SEO).

Digitalnipanely.cz – Firma prodává a pronajímá LED panely na různé veletrhy, akce a do vestibulů, ale i formou úřední desky na obce a města. Optimalizovali jsme webové stránky (SEO).

Bourani-demolice.cz – Firma nabízí bourací a demoliční práce. Optimalizujeme stránky od samého vzniku a stali jsme se lídrem na hlavní klíčové slova.

Zelena-dotace.cz – Firma nabízí dotaci z programu Nová Zelená Úsporám. Optimalizujeme webové stránky (SEO) na hodně hledané slova, které hledají tisíce uživatelů každý měsíc.

Vykupvasinemovitosti.cz – Výkup domů, bytů, pozemků a podílů nemovitostí. Cílem optimalizace je top3 pozice na hlavní tyto klíčová slova.

Doplnky-bydleni.cz – Cílem firmy je stát se jedničkou na garnýže, záclony a dekorační látky. Jsme rádi, že můžeme pomoci díky SEO a PPC reklamním kampaním.

Deal-klenotnictvi.cz – Nejznámější luxusní klenotnictví a hodinářství v Ostravě. Optimalizovali jsme eshop pro vyhledávače (SEO).

Solidsun.cz – Firma z Frýdku-Místku nabízí fotovoltaické elektrárny, tepelné čerpadla a rekuperace. Optimalizovali jsme webové stránky, vedli reklamní kampaně na Google/Seznamu, spravovali reklamu na Facebooku a vedli PR kampaň (SEO + PPC + Facebook + PR). Zaváděli e-mail marketing.

Prodejnabylin.cz – Eshop zaměřený na superpotraviny, čaje a zdravou výživu a kamennou prodejnou v Ostravě. Optimalizovali jsme webové stránky, vedeme reklamní kampaně a staráme se o e-mail marketing. (SEO + PPC + Emailing)

Maliri-nateraci.cz – Známá firma z Moravskoslezského kraje na malování pokojů, především Ostrava a okolí. Optimalizovali jsme webové stránky (SEO).

Penzionjurasek.cz – Luxusní penzion v Beskydech. Optimalizovali jsme webové stránky pro vyhledávače (SEO).

Zakilluj.cz – Prodej nápoje, který podporuje rychlejší odbourávání alkoholu z krve. Vedli jsme PR kampaň (PR).

Tropichukvaldy.cz – Nabízí prohlídky exotickými ptactvem a rostlinami u Hukvald. Optimalizovali jsme webové stránky (SEO)

Sqvele.com – Eshop zaměřený na stylovou dámskou módu a obchodem v Ostravě. Optimalizovali jsme webové stránky (SEO).

Vos-goodwill.cz – Vysoká odborná škola ve Frýdku-Místku. Tvořili jsme SEO analýzu a konzultovali optimalizaci webové stránky pro vyhledávače.

Svobodne-radio.cz – Digitální alternativní rádio. Tvořili jsme SEO analýzu a konzultovali optimalizaci webové stránky pro vyhledávače (SEO.

Bernies.cz – luxusní steak house na Stodolní v Ostravě. Optimalizovali jsme webové stránky (SEO).

Montom.cz – Prodej montovaných hal a plachtových hangárů. Optimalizovali jsme webové stránky a vedli reklamní kampaň na Google Ads a Seznam Sklik (SEO + PPC).

Topobrazy.cz – Specializovaný eshop na vícedílné obrazy, tisícovky foto obrazů. Optimalizovali jsme webové stránky a poskytovali konzultace v oblasti marketingu (SEO).

Answear.cz – Eshop zaměřený na prodej oblečení a doplňků. Optimalizovali jsme webové stránky pro vyhledávače a vedli správu Facebook profilu.

Eshopmania.cz – Eshop nabízí nábytek a textil do domácnosti, dětské zboží. Optimalizovali jsme webové stránky pro vyhledávače (SEO), vedli správu e-mail marketingu, správu PPC kampaní, správu Facebook profilu a propagace.

Investujtesnami.cz – Firma prodává investiční firmy a nabízí související služby se správou nemovitostí na klíč. Vedli jsme propagaci na Facebooku pro získání zájemců o investici.

Neocentrum.cz – Firma pomáhá lidem, které mají psychické potíže a poskytují cílenou individuální péči terapie, léčby a poradenství. Optimalizovali jsme webové stránky pro vyhledávače.

C2net.cz – Firma je poskytovatelem internetového připojení ve Frýdku-Místku a okolí. Vedli jsme správu PPC reklamních kampaní na Google a Seznamu.

Sushikko.cz – Jedná se o sushi restauraci, které jsme optimalizovali webové stránky pro vyhledávače a vedli správu PPC reklamních kampaní na Google a Seznamu.

Softcotton.cz – eshop zaměřující se na luxusní ručníky, osušky a župany. Optimalizovali jsme webové stránky pro vyhledávače.

Kudrna.cz – Cestovní kanceláře po pandemii Covidu to neměli jednoduché, jsme rádi, že CK Kudrna patří mezi úspěšné firmy a pomocí optimalizace prezentaci webové stránky uvidí stále více lidí.

Kaprikulicky.cz – Eshop se zaměřením na prodej krmiv a boilies pro kapry optimalizujeme a spravujeme reklamní kampaně. Firma ma sídlo ve Frenštátu pod Radhoštěm.

Vesely-kutil.cz – Eshop na dům, zahradu, ale i domácnost. Velký eshop s více než 20 tisíci produkty. Spravujeme reklamní kampaně na Google Ads, Seznam Sklik, Zbožové porovnávače, Facebook, E-mailing a optimalizujeme webové stránky.

Zahradni-stroje.cz – Prodejna a eshop na zahradní techniku z Bašky u Frýdku-Místku. Optimalizujeme webové stránky pro vyhledávače.

Persil.cz – Předního výrobce pracího prášku asi nemusíme představovat. Tvořili jsme SEO analýzu a návod jak pracovat s obsahem.

Zars.cz – Zprostředkovatel ubytování chat a chalup v ČR a SK. Optimalizovali jsme webové stránky pro vyhledávače a vedli propagaci na sociálních sítích Facebook a Instagram.