Naše služby

  1. Facebook marketing
  2. Optimalizace webových stránek
  3. PPC reklamní kampaně
  4. E-mail marketing
  5. Public relations
  6. Online propagace

 

Facebook marketing

Uvědomujeme si, že lidé tráví na sociálních sítích stále více času a králem je nyní Facebook. Lidé tráví na Facebooku stále více času. Od doby zahájení nouzového stavu v březnu 2020 je podíl online aktivit uživatelů ještě na vyšších číslech, než je potenciál tohoto marketingového kanálu. Můžeme se postarat o správu firemního profilu nebo vést reklamní kampaně a to šité na míru individuálním potřebám. Více o Facebook marketingu zde.

 

Optimalizace webových stránek

SEO, tedy optimalizace webových stránek je naší specializací. Máme více než 10leté zkušenosti na to, abychom vaší webovou stránku či eshop dostali na přední pozice ve vyhledávání a firma se tak stala králem v té velké džungli s milióny jinými webovými stránkami. Vyladíme obsah a nastartujeme popularitu webu tak, že vyhledávač Google.cz a Seznam.cz vás bude doslova milovat.

 

PPC reklamní kampaně

Výkonnostní reklamy na Google Ads a Seznam Sklik se považují často jako základ jakékoliv reklamy. Jsou velice jednoduché a efektivní. Neříkáme, že jsou PPC reklamní kampaně levné, protože výsledky se odvíjí od rozpočtu, proto je zkratka PPC od slov „pay per click“, tedy platíte za každé kliknutí, ale možnosti získání návštěvnosti jsou téměř neomezené. Je třeba tyto PPC reklamy hlavně dobře nastavit, aby vše bylo efektivní.

 

E-mail marketing

Jedná se o vývojovou fázi firmy, kdy získala už dostatek kontaktů (například díky řadě objednávek na eshopu) a nyní nastal čas, aby se tato e-mailová databáze využila. Péče o zákazníky, podpora prodej a budování brandu – to vše lze získat díky efektivnímu e-mail marketingu. Newslettery vykazují velice dobré výsledky vzhledem k nákladům.

 

Public relations

Vztah s veřejností, tak se překládá „Public relations“ a v on-line podobě představuje například tvorbu PR článků a jejich hledání vhodných médií či magazínů, kde tyto články publikovat. Tyto PR aktivity jsou dobré jak pro zvýšení efektivnosti optimalizaci webových stránek jako „linkbuilding“ a také jako podpora budování brandu.

 

Online propagace

Nejste si jistí, jaké efektivně využít jednotlivé marketingové služby? Který typ internetového marketingu bude nejúčinnější? Poradíme vám tak, aby jsme online propagaci správně namixovali, aby náklady a výsledky byly v nejlepší poměru, který bude strategický pro budoucnost vašeho byznysu. Jedná se o komplexní přístup k vaší propagaci. Chcete poradit se správnou volbou marketingové strategie? Kontaktuje nás na: info@wepromo.cz nebo +420 774 390 488.